טיפול פסיכולוגי למשבר

כאשר חווים משבר קשה בחיים, עשויים להרגיש המון רגשות שליליים. מצבי לחץ יכולים להוביל לחרדה או לדיכאון. התמודדות במשבר יכולה להתבטא בניתוק קשרים חברתיים, אובדן מקום העבודה, הזנחה עצמית, התפרצויות כעס או להפך, הסתגרות. אתם לא חייבים להתמודד לבד, אם יש צורך בעזרה. טיפול פסיכולוגי למשבר לא נועד לומר לכם שהכל בסדר והחיים נפלאים. טיפול פסיכולוגי למשבר יכול לעזור לכם לצלוח את התקופה הקשה, לקבל כוחות ולמצוא את המשאבים והכוחות הטמונים בכם. טליה לוי טיטיון – פסיכולוגית, מטפלת בדמיון מודרך ובהיפנוזה הינה מומחית לסיוע במצבי חיים קשים, התמודדות במצבי לחץ ושינוי דפוסי חשיבה שמונעים החלמה וצמיחה.

התמודדות במשבר

אין טיפול פסיכולוגי למשבר אחד ויחיד שיתאים לכל מי שחווה קושי, טרגדיה, מחלה קשה. התמודדות במשבר היא מאוד אינדיבידואלית ויש למשל אנשים שדווקא מצבי לחץ מוציאים את הטוב שבהם. לא משנה איך רואים בקולנוע מהי התמודדות במצבי לחץ, חשוב מה עושים בחיים האמיתיים. טיפול פסיכולוגי למשבר נעשה בהתאמה לאופיו של המטופל, בהתאם למצבו הרגשי, לפי החוויות האישיות הפנימיות ולא רק לפי סקירה אובייקטיבית. צריכים עזרה, סיוע לכם או לאדם הקרוב לכם? טליה לוי טיטיון מסייעת בין היתר בשיטות קליניות, בפסיכולוגיה חיובית, בעזרת דמיון דמיון מודרך ושיטות קוגניטיביות, לפי הצורך.

מצבי לחץ

כל אדם מגיב אחרת לאירועים מלחיצים. רק מי שחווה על בשרו מצבי לחץ מבין עד הסוף את המשמעות. התמודדות במשבר איננה דבר שצריכים לעבור לבד. טיפול פסיכולוגי למשבר מסייע לאנשים שחוו אובדן. הוא יכול לסייע לאנשים שרואים דברים קשים במסגרת עבודתם או כאלה שחוו תאונות או פיגועים. התמודדות במצבי לחץ כוללת בשורות קשות על מחלות, פטירה של אדם יקר, גירושין קשים ועוד אירועים לא פשוטים, בלשון המעטה. טיפול פסיכולוגי למשבר יכול לסייע לצמוח מתוך הקושי, להחזיר לחיים תחושה של איזון, תכלית, מטרה.

התמודדות במצבי לחץ

אם אתם מחפשים טיפול פסיכולוגי למשבר, לפסיכולוגיה המודרנית יש הרבה כלים שיכולים לסייע. התמודדות במשבר לא בהכרח כוללת תרופות, ממש לא. ניתן לאמן את הגוף להגיב טוב יותר, גם אם יופיע מצבי לחץ עתידיים. אפשר בעזרת דמיון מודרך או היפנוזה ללמוד איך אפילו להוריד לחץ דם, להרפות שרירים, לשחרר ולחוש הקלה של ממש גם אם יש כאבים קשים. התמודדות במצבי לחץ, מתח, חרדות, פוביות, טליה לוי טיטיון תסייע ברגישות, באמפתיה, בהכלה ובסביבה בטוחה. טיפול פסיכולוגי למשבר, לחיים טובים יותר, למרות הקושי, למרות האובדן. זה אפשרי.