פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית 

יש גישות בפסיכולוגיה אשר מעניקות משקל רב לניתוח החלומות או לניתוח השפעות הוריות על ילדיהם הקטנים. אך כיום, שיטה הרבה יותר מקובלת לסייע לאנשים נקראת פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית. בשיטה הזאת, אפשר לקדם את החיים לא רק אם סובלים מהפרעה משמעותית. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית בתל אביב למעשה מסייעת לאנשים נורמטיביים לשפר אספקטים שונים בחיים. איך פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית ברמת אביב עובדת? טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי מסייע בזיהוי תבניות חשיבה (קוגניציה) שמפריעות וגורמות לאי נוחות או אפילו סבל. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית לא נעשית על ספה של פסיכולוג אלא בתהליך הרבה יותר ישיר, בגובה העיניים.

פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית בתל אביב

גם אתם יכולים להפיק תועלת מרובה מפסיכולוגיה חיובית. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית יודעת לאתר את אותן הנקודות שבהן התרגלתם לחשוב באופן שלילי או בצורה מקובעת. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית בתל אביב יכולה לסייע להעצים את האדם מצד אחד או להיפטר מהפרעות טורדניות מצד שני. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית ברמת אביב יכולה לסייע לסובלים מחרדות או דפוסים מפריעים. טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי יכול לסייע במציאה מוטיבציה חיובית והתקדמות כללית בחיים. למי אפשר לפנות לקבלת טיפול בשיטה זו, פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית? טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית מנוסה ומומחית לפסיכולוגיה חיובית ודמיות מודרך.

פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית ברמת אביב

אם אתם תוהים האם פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית מתאימה לכם, תוכלו להיפגש עם הפסיכולוגית טליה לוי טיטיון ולהיווכח בעצמכם. בעזרת טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי וכלים משלימים של דמיון מודרך או לחילופין היפנוזה, ניתן לעזור כמעט לכל אחד, בכל מצב חיים. אפשר ללמוד לקבל מציאות קשה, בזכות שינוי נקודת המבט. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית בתל אביב יכולה לפתח בכם מוטיבציה חיובית ולאפשר לכם להאמין בעצמכם וליישם את האמונה הזאת. בעזרת פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית ברמת אביב ניתן לשנות הרגלים לא טובים, אפילו לשנות סגנון חיים, לאכול נכון, להפסיק לעשן ולהתחיל להתעמל. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית – כי ההתנהגות שלכם מתחילה במחשבות שלכם.

טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי

בקליניקה של טליה לוי טיטיון מתחיל שינוי חיובי בחיים. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית יכולה להתאים אם אתם מרגישים סבל אך גם אם אתם מרגישים סביר אבל רוצים להרגיש מצוין. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית בתל אביב מתאימה לאנשים צעירים וגם למבוגרים. את המוח, את צורת החשיבה, אף פעם לא מאוחר לשנות. וחשוב להדגיש כי פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית ברמת אביב לא נועדה לשנות אתכם מהיסוד. טיפול פסיכולוגי קוגניטיבי הוא במהותו ממוקד. פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית מועילה גם ללא טיפול של שנים ארוכות. טיפול כאן ועכשיו.