פסיכולוגיה קלינית בתל אביב 

בדומה למדעי המוח, הפיזיקה או המחשבים, כי מדע הפסיכולוגיה לא מפסיק לחדש, להתפתח. טיפול קליני כיום שונה עד מאוד מזה שהיה מקובל בעבר. בעזרת כלים שמציעה פסיכולוגיה קלינית בתל אביב ניתן להתמודד לא רק הפרעות או חרדות. בין היתר, יש פסיכולוגית קלינית לטיפול זוגי ויש טיפול לסובלים מפוביות. פסיכולוגית קלינית למבוגרים יכולה לסייע להתמודדות עם מצבי חיים קשים או טרגדיות אך גם לאפשר קידום אישי ללא רקע קשה, בעזרת פסיכולוגיה חיובית. ישנם פסיכולוגים המתמחים בעיקר בעבודה עם נוער ויש כאלה שעובדים עם מגוון גילאים. אם חיפשתם פסיכולוגית קלינית לנוער או טיפולי פסיכולוגיה קלינית בתל אביב עבור מבוגרים, אתם זקוקים לאשת מקצוע בעלת ניסיון ניכר. טליה לוי טיטיון – פסיכולוגית ומטפלת מצטיינת, עובדת עם הציבור הרחב, מטופלים פרטיים וגם עם ארגונים ובכירים (מנכ"לים, יזמים).

פסיכולוגית קלינית לטיפול זוגי

מרגישים שהזוגיות תקועה ואי אפשר להמשיך כך? פסיכולוגיה קלינית בתל אביב יכולה לעזור לכם ולזוגיות שלכם. טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית קלינית למבוגרים, מלווה את בני הזוג ברגישות ובמקצועיות. פסיכולוגית קלינית לטיפול זוגי יכולה לאתר, לזהות ולשנות דפוסים בעייתיים וקצרים בתקשורת. פסיכולוגיה קלינית בתל אביב, גם נגישה וגם מועילה, אפשרית גם בשילוב דמיון מודרך. טליה לוי טיטיון, טיפול במבוגרים, זוגית וכן משמשת גם פסיכולוגית קלינית לנוער.

פסיכולוגית קלינית למבוגרים

בכל גיל, השאיפה לאושר ולחיים טובים עדיין קיימת. פסיכולוגיה קלינית בתל אביב יכולה להוביל אתכם לא בהכרח למהפך הכי דרמטי של החיים. לפעמים, שינוי קטן ולכאורה צנוע היום, מתחיל להתניע שינויים נוספים שיעלו ויבואו. פסיכולוגיה קלינית בתל אביב יכולה כמובן להתמודד ולהועיל גם אם מרגישים קושי עצום, אם מרגישים חרדות קשות, קשיי שינה, התמכרויות. בשנותיה הרבות כמטפלת, טליה לוי טיטיון ליוותה אין ספור מטופלים ומטופלות. בתור פסיכולוגית קלינית לנוער ובתור פסיכולוגית קלינית לטיפול זוגי. בתור מטפלת בהתמכרויות וכן בתור מעבירת סדנאות וקורסים לקידום מנהלים. אם חיפשתם פסיכולוגית קלינית למבוגרים, התרשמו מהאתר של טליה לוי טיטיון, מהמאמרים, הכתבות, הניסיון. קבעו פגישה ושנו את חייכם.

פסיכולוגית קלינית לנוער

פסיכולוגיה קלינית בתל אביב יכולה לסייע עם תובנות, כלים חשיבתיים, סט רחב של פתרונות. פסיכולוגית קלינית לטיפול זוגי או פסיכולוגית קלינית לנוער, צריכה להיות רגישה אך גם מיומנת, מקרינה ביטחון אך גם משדרת אמפתיה. חיפשתם פסיכולוגית קלינית למבוגרים, רוצים לדעת יותר על פסיכולוגיה קלינית בתל אביב והתועלת שבה? טליה לוי טיטיון זמינה בשבילכם.