טיפול גמילה מעישון 

גם אם ניסיתם בעבר טיפול גמילה מעישון ללא הצלחה, לא להתייאש. מיד נסביר על דרך מיוחדת לעבור גמילה מעישון על פי שיטה של הפסיכולוגית טליה לוי טיטיון. חשוב להבין כי על פי רוב, כל סוג של גמילה מתחיל בדבר מה חיובי. בדרך כלל, גם כאשר מתחילים לעשן, המטרה היא להעניק לגוף סוג של כיף, הנאה, קבלה חברתית או קבלה עצמית. אבל די מהר הדברים יוצאים משליטה ובמקום כיף ישנן השפעות שליליות ולפעמים מאוד מזיקות. הטיפול שמציעה טליה לוי טיטיון משלב היבטים מתוך הפסיכולוגיה החיובית, עם אפשרות לשילוב עם היפנוזה לגמילה מעישון. מרבית המטופלים אכן מצליחים להיגמל ואפילו בצורה די מהירה. מלבד טיפול גמילה מעישון הטכניקה מתאימה לטיפול בהתמכרויות אחרות. בין היתר, טיפול גמילה מפחמימות. מלמדים את הגוף ואת התת מודע לקשר בין התמכרות לחוסר כיף, ההפך מהנאה.

גמילה מעישון

על מנת לעבור טיפול גמילה מעישון בהצלחה צריכים בראש ובראשונה מוטיבציה פנימית. כלומר, גמילה מעישון צריכה להגיע מבפנים. גם אם מישהו יעבור היפנוזה לגמילה מעישון אך למעשה הוא לא באמת רוצה להיגמל, זה לא יעבוד עד הסוף. אותו הדבר גם לגבי טיפול גמילה מפחמימות. אם אתם מרגישים כי אתם באמת רוצים להיפטר מהסיגריות המרעילות, המזיקות, טיפול גמילה מעישון בעזרת טליה לוי טיטיון יראה לכם כי הדבר אפשרי!

היפנוזה לגמילה מעישון

אם קמתם בבוקר ודי מהר הצתתם סיגריה ראשונה, אתם מכורים. יתכן שאתם מרגישים כי הדברים יצאו משליטתכם ואתם לא באמת שולטים בדחף להדליק עוד סיגריה. על מנת ליצור שינוי ומהפך, צריך פשוט למצוא טיפול גמילה מעישון שעובד. אפשר לרתום את הכוח של התת מודע ושל הפסיכולוגיה החיובית ולהצליח עם גמילה מעישון, כל כך מהר שזה ממש מפתיע. זה יכול לעבוד גם בהתמכרויות אחרות כגון טיפול גמילה מפחמימות. אנו מדברים על היפנוזה לגמילה מעישון. בעזרת המסר התת הכרתי, ניתן לתרגם את הרצון שלכם להיפטר מהסיגריות להצלחה מרשימה. טיפול גמילה מעישון שעובד ובגדול.

טיפול גמילה מפחמימות

יש מעשנים אשר חוששים כי טיפול גמילה מעישון עלול להביא להתמכרות חלופית. למשל, גמילה מעישון שאחריה תגיע תשוקה מתמשכת לסוכר, פחמימות או גלוטן. לא חייבים לחשוש כאשר הטיפול מקצועי ומיומן. היפנוזה לגמילה מעישון תוביל לשינוי כל כך גדול, שהמוטיבציה ושביעות הרצון יכולים להיות מתורגמים לעוד דברים חיוביים בחיים. רוצים שינוי, להפסיק להיות תלויים בעישון או פחמימות? טליה לוי טיטיון תסייע גם לכם בעזרת טיפול גמילה מפחמימות או טיפול גמילה מעישון (יש גם טיפולים להתמודדות עם פוביות ופחדים).