פסיכולוגית לטיפול זוגי

לא תמיד קל לשים את האצבע על מה שניתן לכנות "קו השבר" שפגע בזוגיות. קשיים בזוגיות יכולים לנבוע מאירוע קשה שאירע לאחד מבני הזוג או לטראומה שחוו במשותף. לפעמים הרקע הוא כלכלי, קושי בתקשורת, רומן מחוץ לנישואין. מחפשים פסיכולוגית לזוגות? טליה לוי טיטיון הינה פסיכולוגית לטיפול זוגי עתירת ניסיון. בתור פסיכולוגית לטיפול נפשי סייעה למטופלים ומטופלות, יחידים וזוגות. חיפשתם פסיכולוגית בת"א, רוצים לשקם את הקשר, למנוע גירושין, להפיח חיים משותפים טובים יותר אולי לחתור לשלווה ולאושר? טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית לטיפול זוגי זמינה עבורכם.

פסיכולוגית לזוגות

לא חייבים להגיע למצב שבו הגירושין מתקרבים בכדי לבקש פתרון. למעשה, פסיכולוגית לטיפול זוגי יכולה לסייע גם לזוגות שכלל אינם נשואים אך מנהלים זוגיות שהחלה יפה ופתאום משהו לא טוב קרה. פסיכולוגית לזוגות יכולה לסייע בהתמודדות גם עם משברים אישיים, אשר לעיתים הם המקור לקושי הזוגי. פסיכולוגית לטיפול נפשי מהווה אוזן קשבת אך גם הרבה הרבה יותר. טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית בת"א שתוכל לעזור לכם למצוא מחדש את הנתיב שלכם, ביחד. יש לכם מוטיבציה אמיתית ורצון לעבור דרך זוגית ופנימית? פסיכולוגית לטיפול זוגי תסייע לכם.

פסיכולוגית לטיפול נפשי

פעם חשבו כי פסיכולוגית לטיפול נפשי נועדה רק לאנשים הסובלים מדיכאון, חרדה או בעיה נפשית. כיום, פסיכולוגית לטיפול זוגי מסייעת לאנשים נורמטיביים, שפשוט רוצים לשפר את הזוגיות, לשקם את הקשר. פסיכולוגית לזוגות לא תדבר אתכם על הילדות המוקדמת, על ניתוח חלומות או פליטות פה פרוידיאניות. פסיכולוגית בת"א אשר מוכשרת ומוסמכת בתור פסיכולוגית לטיפול זוגי עושה שימוש בכלים פסיכולוגיים מודרניים. כלים שהוכחו כיעילים ומתאימים באין ספור מחקרים.

פסיכולוגית בת"א

פסיכולוגית לטיפול זוגי יכולה לומר שבעיות בזוגיות או בנישואין יכולות לנבוע מאשליות או ציפיות לא מתואמות. פסיכולוגית לזוגות יכולה להעיד כי לפעמים, כולנו מרגישים קנאה בזוג אחר שנראה ממש מאוהב, אך איש לא יודע באמת מה קורה אצל השכן. הדשא אצל השכן לא בהכרח ירוק יותר ולקנא באחרים, בזוגות שנראים מאוהבים, זה ממש לא יעזור. מה שכן יעזור זה לרצות להבין מה בדיוק הביא לקושי. פסיכולוגית לטיפול נפשי יכולה לעזור לכם למצוא כל מיני דפוסי חשיבה שבמקום לעזור, דווקא הורסים. פסיכולוגית בת"א יכולה ללמד אתכם מהי תקשורת זוגית בונה וכיצד לשוחח זה עם זו בלב פתוח ולא מתוך כעס ורוגז. פסיכולוגית לטיפול זוגי – אפשר להשיב את האהבה והחיבה. אפשר ליצור שוב אמון, להביא שלווה ואושר לבית שלכם.