היפנוזה ללחץ דם

לחץ דם גבוהה הינו גורם סיכון משמעותי מאוד. מצב זה, שקל מאוד לאבחן בכל מרפאה, מחייב התייחסות רצינית. אם אתם מתקשים לאזן את לחץ הדם או רוצים פתרון ללא תופעות לוואי של תרופות, תוכלו לנסות היפנוזה ללחץ דם. טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית קלינית, מרצה לפסיכולוגיה, מטפלת בדמיון מודרך ובהיפנוזה, מסייעת למטופלים ומטופלות במגוון דרכים. ישנו טיפול היפנוזה ללידה. אפשר להפיק תועלת רבה מטיפול של היפנוזה לקשיי שינה. יש היפנוזה להריון וכאמור גם היפנוזה ללחץ דם. זה לא מדע בדיוני וגם לא רפואה משלימה. כל הטיפולים הללו הוכחו כיעלים במחקרים מדעיים רשמיים.

היפנוזה ללידה

הרעיון של היפנוזה ללחץ דם הינו לאפשר לגוף להירגע בעזרת מצב תודעה מיוחד. מצב תודעה שאליו מכניסה המטפלת את המטופל או המטופלת בצורה מיומנת. היפנוזה ללידה או היפנוזה לקשיי שינה לא נועד לשכנע את המוח החושב שהוא צריך להירגע כי זה מה שנכון. היפנוזה להריון או היפנוזה ללחץ דם מאפשרת שימוש בכוחו של התת מודע וביכולת המוח להשפיע על הגוף הפיזי בצורה מעודנת, לא בכוח אל ברגישות ובתבונה.

היפנוזה לקשיי שינה

הרגילו אותנו לחשוב כי יש בגופינו הרבה מאוד היבטים שמתנהלים באופן אוטומטי. המדענים עשויים לקרוא לכך תהליכים לא רצוניים. הגדולה של היפנוזה ללחץ דם למשל או של היפנוזה ללידה בכך שהיא מאפשרת למוח ללמוד כי הוא יכול כן לכוון. היפנוזה לקשיי שינה או היפנוזה להריון מראה שניתן להכניס את הגוף להרפיה ולמעשה לשלוט (בעזרת המטפל) בדברים שנחשבים לכאורה לבלתי נשלטים. היפנוזה ללחץ דם מאפשרת למטופל להרפות ולהרחיב את כלי הדם. ניתן להרפות שרירים, להשיג שחרור והקלה מכאבים.

היפנוזה להריון

הקישור בין היריון ולידה לבית החולים, הוא לבדו עלול להכניס גם אישה בריאה לחלוטין למצב של סטרס. השינויים העוברים על הגוף לאורך ההיריון, הציפיה לרך הנולד, החששות שעולים באופן טבעי לקראת בדיקות, אולטרסאונד וכיוצא באלה, הדברים הללו יכולים ללבוש צורה מאיימת, סוגרת. כפי שניתן לעזור על ידי היפנוזה ללחץ דם כך ניתן לעזור גם על ידי היפנוזה ללידה. אפשר ללמד את הגוף, את הראש, את התת מודע, כיצד להרפות, כיצד לשחרר. היפנוזה לקשיי שינה בשילוב אלמנטים של דמיון מודרך יכולים לסייע למטופלים גם לאחר שהטיפול הסתיים. היפנוזה להריון יכולה לעזור לאישה גם במהלך הלידה ואפילו אחריה. היפנוזה ללחץ דם וטיפולי דמיון מודרך שמציעה טליה לוי טיטיון מסייעים גם לספקנים ביותר. טליה לוי טיטיון מחזיקה ברישיון לעיסוק בפסיכולוגיה וטיפול בהיפנוט.