טיפול בפובית טיסה

חרדות קיצוניות, כלומר פוביות, הן הרבה יותר מאשר חשש סביר או פחד סתמי. מי שמגיע אל טיפול בפובית טיסה הוא מי שאפילו מחשבה על טיסה גורמת לו להזיע, לדפיקות לב מואצות. טיפול בפובית טיסה חשוב אם אתם מרגישים שאתם רוצים או צריכים לטוס, אבל החרדה כל כך קשה שנדמה לכם שכל מטוס שממריא עומד להתרסק. טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית ומומחית לפסיכולוגיה חיובית, דמיון מודרך והיפנוזה, מחוללת נפלאות בסיוע לסובלים מפוביות. טיפול בפובית מעליות או טיסות, טיפול בפובית נהיגה או פוביה מגבהים. השינוי לא מושג ביום אחד, אך גם לא צריך לשם כך טיפולים ארוכים ואין סופיים.

טיפול בפובית מעליות

למי שלא חווה על בשרו פוביה, זה עשוי להישמע די בלתי נתפס. מי צריך טיפול בפובית מעליות? הרי מעליות נמצאות בכל בית כמעט והן חלק יום יומי מהחיים. אבל כל מי שאפילו חושב על טיפול בפובית טיסה, יכול להבין עד כמה קשה יכולה להיות חרדה בלתי נשלטת. מי שפונה לקבלת טיפול בפובית נהיגה מרגיש בתחילה שאין שום סיכוי שהוא אי פעם יחזיק הגה בידיים. מי שמרגיש פוביה מגבהים עשוי להימנע מטיולים ועשוי לחשוש אפילו ממחשבה על גשר גבוה. טליה לוי טיטיון יודעת כיצד לגשת לאותן חרדות קיצוניות. מעליות, חרדה מחרקים, טיפול בפובית טיסה, במקצועיות וברגישות. אפשר ליצור את השינוי.

טיפול בפובית נהיגה

אם יש דבר מה שמשותף בין אלה שעוברים טיפול בפובית טיסה לבין אלא שעוברים טיפול בפובית מעליות זה ההימנעות. עד שמתחילים את הטיפול. טיפול בפובית נהיגה או פוביה מגבהים, ההימנעות היא קו משותף. לפני טיפול בפובית טיסה נמנעים מטיסות. פוביה ממקומות פתוחים יוצרת אצל אנשים מסוימים מציאות של כלא בבית, הימנעות מיציאה החוצה לפעמים אפילו במשך שנים. טליה לוי טיטיון יכולה לסייע לכם לומר שלום להתנהגות הנמנעת. תוכלו לחוות את החיים בצורה יותר מלאה. תוכלו לטוס, לנהוג, לטייל ולעשות שוב את כל מה שנדמה היום כבלתי אפשרי.

פוביה מגבהים

איך בדיוק עובד טיפול בפובית טיסה? איך בכלל ניגשים אל טיפול בפובית מעליות? בדרך כלל, טיפול בפובית נהיגה משלב כמה וכמה כלים. זה נכון גם כאשר הבעיה היא פוביה מגבהים. בין היתר, לומדים לחשוב על הגורם המפחיד. בודקים אילו תבניות חשיבה תומכות בחרדה ובהתנהגות הנמנעת. ניתן להיעזר בשיטות קוגניטיביות התנהגותיות וגם דמיון מודרך יכול מאוד לעזור. הניסיון של טליה לוי טיטיון יעזור גם לכם: טיפול בפובית טיסה וכל פוביה אחרת.