טיפול בהיפנוזה בת"א 

היפנוזה נתפסת לעיתים כמשהו הלקוח מתוך סרטי מתח או אולי מתוך מופעי הבידור. אולם במציאות, היפנוזה מהווה כיום כלי טיפולי ממדרגה ראשונה. מטפל בהיפנוזה יכול לסייע במגוון רחב מאוד של טרדות, בעיות והפרעות. טיפול בהיפנוזה בת"א יכול לסייע למשל לאנשים שרוצים להיגמל מסיגריות. טיפול בהיפנוזה בת"א יכול לסייע להתמודדות עם חרדות וכל מיני קשיי חיים. למעשה, מטפל בהיפנוזה עצמית יכול להועיל בעוד מגוון דברים, לרבות שיפור מדדים רפואיים ביולוגיים. טיפול בהיפנוזה עצמית יכול להפחית אפילו את לחץ הדם ובעזרת שילוב של דמיון מודרך ניתן גם ללמוד מהו הכוח האמיתי הטמון בתוך הראש, בתת המודע שלנו.

מטפל בהיפנוזה עצמית

טיפול בהיפנוזה בת"א הינו במיטבו כאשר העוסק בכך הינו איש או אשת מקצוע בעלי ניסיון והרשאה לעסוק בכך. מי שמחפש מטפל בהיפנוזה עצמית יוכל להיות רגוע כאשר הטיפול נעשה על ידי פסיכולוגית ומטפלת בעלת ניסיון. אם חיפשתם מטפל בהיפנוזה, אם תרצו לדעת יותר על טיפול בהיפנוזה עצמית וכוחו של הדמיון המודרך, הכירו את טליה לוי טיטיון. טיפול בהיפנוזה בת"א יכול לשנות את חייכם באופן מובהק, מהר יחסית, בצורה נגישה ובטוחה.

מטפל בהיפנוזה

לפני שתעברו טיפול בהיפנוזה בת"א, חשוב לכם לדעת על ההכשרה של המטפל שמולכם. מטפל בהיפנוזה עצמית או מטפל בהיפנוזה לא יכול להיות סתם אדם מהרחוב, שהחליט להציג עצמו בתור מטפל רוחני או משהו בדומה לזה. טליה לוי טיטיון, אשר מציעה טיפול בהיפנוזה עצמית הינה מרצה לפסיכולוגיה במוסדות אקדמאיים מהמובילים בארץ. טליה לוי טיטיון שמציעה טיפול בהיפנוזה בת"א הינה בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה ובעלת רישיון ממשרד הבריאות למתן טיפולים בהיפנוט.

טיפול בהיפנוזה עצמית

במובנים מסוימים, טיפול בהיפנוזה בת"א דומה לטיפולים בדמיון מודרך. במובנים מסוימים, יש גם שוני. מטפל בהיפנוזה עצמית לא "משתלט" על תודעתו של המטופל אלא מסייע בעזרת רוגע ושלווה להגיע אל הרובד שבחיי היום יום נמצא מתחת אל המודע. מטפל בהיפנוזה יכול לנטרל חרדות, להסיר חסמים. טיפול בהיפנוזה עצמית מתאים לסובלים מהפרעות שינה, חרדות, לאנשים שחוו טראומות או קשיים מסוגים שונים. חיפשתם טיפול בהיפנוזה בת"א? טליה לוי טיטיון סייעה עד כה למגוון עצום של מטופלים. שנוי הרגלים שונים בחיים, שיפור תקשורת בין אישית, אפילו חיזוק הגוף ושיפור מערכת החיסון. השיטה מתאימה לסובלים מחרדה לפני בחינות ולקידום יעדים אישיים והתגברות על מחסומים. מתאים גם ככלי טיפולי עבור נשים בהיריון.