פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב

פעם חשבו שפסיכולוגיה נועדה לאנשים שאינם יציבים בנפשם. כיום, ידוע כי פסיכולוגיה יכולה לקדם גם אנשים נורמטיביים, שרוצים לשפר דבר מה בחייהם. את השיפור ניתן להשיג בעזרת כלים נהדרים שפיתחה גישה שנקראת פסיכולוגיה חיובית. מתברר כי האופן שבו אנו רואים את העולם מושפע לאו דווקא ממה שבאמת קיים בחוץ. מי שלמד לראות את המציאות כשלילית או רגיל לחשוב בצורה שלילית, יחווה מציאות שלילית. רוצים שיפור ושינוי לטובה? טיפול בפסיכולוגיה חיובית יוכל לקדם במגוון רחב של רבדים. חיפשתם פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב? טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית מנוסה ומומחית לדמיון מודרך עומדת לרשותכם. יש לציין כי פסיכולוגיה חיובית בתל אביב יכולה לסייע לא רק ברמה האישית. פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב יכולה לסייע לקידום יעדים עסקיים, קידום ארגונים, קידום של מנכ"לים וכן הלאה.

טיפול בפסיכולוגיה חיובית

לפני שאתם מתחילים תהליך של פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב כדאי לומר עוד כמה מילים אודות טיפול בפסיכולוגיה חיובית. הרעיון העומד מאחורי פסיכולוגיה חיובית מרשים כל כך כי הוא שם את הכדור או נותן את הכוח לידיים שלכם. פסיכולוגיה חיובית בתל אביב לא מחייבת אתכם לשכב על הספא כאשר פסיכולוג חמור סבר מנסה לנתח את החלומות שלכם. פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב מראה לכם היכן יש לכם דפוסי מחשבה מפריעים. היכן יש הרגלי חשיבה שבמקום לעזור ולקדם אתכם משאירים אתכם מתוסכלים, כעוסים או פשוט לא מרוצים.

פסיכולוגיה חיובית בתל אביב

לא כל פסיכולוג משתמש בהכרח בכלים של פסיכולוגיה חיובית. יש עוד שיטות טיפול אחרות, כדוגמת כאלה שנועדו לסלק פוביות וחרדות. אם אתם מחפשים פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב, אם אתם מאמינים כי טיפול בפסיכולוגיה חיובית הוא הרצוי לכם, זה יותר קרוב מכפי שחשבתם. טליה לוי טיטיון לא רק עוסקת בטיפול בכלים של פסיכולוגיה חיובית בתל אביב. היא בעצמה עברה שינוי, על בשרה, כאשר הצליחה להחלים ממצב רפואי קשה בזכות כלים כאלה ובזכות שילוב עם דמיון מודרך. פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב מראה כי בכל גיל, שינוי רצוי הינו אפשרי.

פסיכולוגיה חיובית

מתי בפעם האחרונה חשבתם ש"אי אפשר" או שמשהו הינו "בלתי אפשרי"? פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב יכולה לעזור לכם לפרוץ דפוסי חשיבה מפריעים. טיפול בפסיכולוגיה חיובית יכול להתחיל בקטן אך להוביל הצלחה ענקית. פסיכולוגיה חיובית בתל אביב מתמקדת בכם, ביכולת שלכם, בתפיסה שלכם. פסיכולוגיה חיובית לא תהפוך אתכם למושלמים אבל בהחלט תהפוך את החיים שלכם לטובים יותר. טליה לוי טיטיון: פסיכולוגיה חיובית ברמת אביב להתקדמות בחיים.