התמכרויות לסיגריות

אין כמעט אדם אחד במדינה שלא סובל מהתמכרות כזאת או אחרת. יש כאלה שמודים בפה מלא שהם מכורים. אחרים נמצאים במצב של הדחקה, אני מכור, מה פתאום? אני יכול להפסיק ופשוט לא רוצה. התמכרויות לסיגריות או התמכרויות לסוכר, התמכרות להרגלים מזיקים אחרים, אפשר לשנות אם יש רצון אמיתי. אם אתם שייכים לאותם אנשים שהחליטו לשנות, להפסיק את ההתמכרות, הפסיכולוגית טליה לוי טיטיון תעזור לכם בכך. מלבד היותה פסיכולוגית קלינית, היא גם מומחית להכחדת התמכרויות. התמכרויות לניקוטין, התמכרויות לסוכרים, אם אתם מרגישים שתרצו לפרוץ את המעגל הזה, בטיפול קצר תראו שזה אפשרי. בתוך זמן קצר, התמכרויות לסיגריות או למתוק פשוט מתפוגגות.

התמכרויות לניקוטין

אין ספק כי התמכרויות לסיגריות מטרידות מאוד. התמכרויות לניקוטין נשענות על הרגל התנהגותי אך יש גם את הממד הנפשי והקושי לשנות. עד כמה שזה עשוי להישמע מפתיע, התמכרויות לסוכר אינן מאוד שונות. גם התמכרויות לסוכרים מבוססות על רגעים קצרים של הנאה שלאחריהם יש תחושת אשמה, סבל ולפעמים גם השלכות בריאותיות קשות. הבשורות הטובות, התמכרויות לסיגריות הן לא גזירת גורל, אפשר לשנות.

התמכרויות לסוכר

איך ניתן לשנות, לבטל התמכרויות לסיגריות או התמכרויות לסוכר? בשיטה שאיתה עובדת טליה לוי טיטיון נעשה שימוש במוטיבציה פנימית, פסיכולוגיה חיובית ולפעמים גם היפנוזה (טליה לוי טיטיון היא פסיכולוגית מוסמכת וגם מורשית לעסוק בהיפנוזה). התמכרויות לניקוטין ניתן להעלים לא מכוח איזה קסם מיסטי. כך גם נכון לגבי התמכרויות לסוכרים. את אותן התמכרויות לסיגריות ניתן לסלק למשל על ידי יצירת קישור רגשי וקוגניטיבי בין ההרגל הזה לבין תחושות לא טובות ומחשבות שליליות. מי שבאמת ירגיש שסיגריות או סוכר מעוררות גועל וחוסר נחת יצליח להיגמל די בקלות.

התמכרויות לסוכרים

יתכן שאתם סובלים מההתמכרות במשך שנים. לפעמים נדמה כי התמכרויות לסיגריות הן ממש כמו אזיקים שאי אפשר לפצח או לפרוץ. אבל המציאות בקליניקה של טליה לוי טיטיון מוכיחה שוב ושוב את ההפך הגמור. התמכרויות לניקוטין או התמכרויות לסוכר ניתן לנצח. למעשה, התמכרויות לסוכרים או התמכרויות לסיגריות אפשר למחוק מהחיים בצורה די מהירה. לא צריך לצורך כך אין ספור פגישות. אך מה כן צריך? אתם צריכים לרצות בכך. אתם צריכים באמת לרצות לשים סוף לדבר הזה, שמציק לכם כל כך. הליווי של טליה לוי טיטיון יראה לכם איך הכוח האצור בכם יכול להיחשף ולאפשר לכם שינוי אמיתי, יציב ורצוי. סוף לסוכרים. סוף לפחמימות. סוף לסיגריות.