טיפול גמילה מסוכר

כאשר אנו שומעים על מישהו מכור, אנו מיד חושבים על התמכרות לסמים. אך למעשה, כולנו מוקפים בחומרים שעשויים לגרום להתמכרות. כן, אפילו תשוקה למתוק, לסוכר, יכולה להפוך להתמכרות. אם אתם מרגישים שלעיתים קרובות תוקפת אתכם תשוקה למתוק, טיפול גמילה מסוכר יוכל לשחרר אתכם מכך. טיפול גמילה מפחמימות מחזיר את השליטה ומאפשר לנתק את הקשר בין שפע סוכרים לתחושה של כיף והתרוממות רוח. גמילה מפחמימות וכן טיפול גמילה מסוכרים שונים מייעוץ דיאטני רגיל. טליה לוי טיטיון, פסיכולוגית, מומחית לדמיון מודרך והיפנוזה מלווה מטופלים רבים לקראת השחרור מהתלות המזיקה. טיפול גמילה מסוכר – בשיטה שעובדת.

טיפול גמילה מפחמימות

כדאי לנפץ את המיתוס שגורס כי טיפול גמילה מסוכר נועד רק למי שאוהב לזלול ממתקים. טיפול לגמילה יתאים גם לאנשים אשר צורכים עודף מוגזם של פחמימות. טיפול גמילה מפחמימות חשוב כל כך כי גם להם יש השפעה על רמות הסוכר בגוף. אותה תחושה רגעית של כיף בעזת אכילת הפחמימות מלווה לאחר מכן תחושות לא נעימות. עייפות, אשמה, קשיי שינה וכמובן גם סיכון מוגבר למחלות שונות. רוצים חיים בריאים יותר? בעזרתה של טליה לוי טיטיון תעברו דרך יעילה ואפילו לא מאוד ארוכה, לעבר גמילה מפחמימות. אתם מוזמנים לעבור טיפול גמילה מסוכרים שיראה לכם איך אפשר אחרת. טיפול גמילה מסוכר בעזרת פסיכולוגיה חיובית ומסרים מקדמים.

גמילה מפחמימות

לא חייבים לעבור טיפול גמילה מסוכר רק אם סובלים מסוכרת או מיתר לחץ דם. למעשה, כדאי מאוד לעבור טיפול גמילה מפחמימות עוד לפני שמרגישים השפעות בריאותיות דרמטיות. אך כמובן, גמילה מפחמימות חשובה מאוד לאנשים בעלי עודף משקל, לסובלים מסוכר גבוהה, לנמצאים בסיכון למחלות לב. בגלל שאנשים רבים כל כך מרגישים שצריכת הפחמימות והסוכר עולה על הרצוי, טיפול גמילה מסוכרים מתאים כיום לאנשים רבים. רוצים לדעת יותר? אודות טיפול גמילה מסוכר פנו לפסיכולוגית טליה לוי טיטיון.

טיפול גמילה מסוכרים

טליה לוי טיטיון צברה ניסיון רב בטיפולים בעזרת פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה חיובית, דמיון מודרך ותת מודע. טיפול גמילה מסוכר או טיפול גמילה מפחמימות מתחילים קודם כל ברצון שלכם. רצון לעשות שינוי חיובי, נכון ובריא יותר. גמילה מפחמימות היא יותר מעוד דיאטה חולפת. כך מתחילים בשינוי דרמטי בחיים ומשיגים הישג ראוי לציון. לצד טיפול גמילה מסוכרים מלווה טליה לוי טיטיון שינוי גם בחייהם של מכורים לסיגריות ולהרגלים הרסניים או לא בריאים אחרים. טיפול גמילה מסוכר, גם אתם יכולים.