רזה מבפנים - היפנוזה לירידה במשקל

תוכלי ללמוד הרבה על איך המילים שאת אומרת משפיעות על הגוף שלך, על הרצונות שלך, על כוח השליטה שלך ועל הדרך שבה את חושבת על אוכל.

המילים שאנחנו משתמשים בהן כשאנו מנהלים שיחות פנימיות עם עצמנו - הן סוג של היפנוזה עצמית. ככל שאת חוזרת יותר על ביטוי כלשהו שמתאר אותך, כך הביטוי הזה הופך לאמונה ומועבר בכל הדרכים לגוף שלך, לתודעה שלך, לרגשות שלך... אבל את תוכלי לשנות את המצב. אולי הדרך הכי חשובה והכי פשוטה שתוכלי לשנות את האופן שבו את מרגישה ברגע זה - זה לשנות את הדרך שבה את מדברת עם עצמך. תשימי לב למה שאת אומרת לעצמך מכיוון שכתוצאה מהמילים שלך את מקבלת בדיוק מה שאת אמרת לעצמך. אם את אומרת: "אני רעבה כל הזמן" – איזו תוצאה תקבלי? את באמת מצפה מהגוף שלך להתחיל להרגיש מלא ושבע מכמויות קטנות של אוכל, כאשר את מהפנטת את עצמך להיות רעבה? אם תגידי: "אני עייפה מדי כדי לעשות התעמלות", ותחזרי על זה כל כמה זמן – את לא תקבלי תוצאות אחרות! תתחילי לדבר עם עצמך בצורה שונה ותופתעי עד כמה מהר הרגשות שלך משתנים. תגידי משפט כזה: "אני מלאה באנרגיה כשאני עושה ספורט... אני נהנית מזה יותר ויותר כל יום", ומשפט נוסף: "אני אוכלת מנות קטנות ומרגישה בשליטה. אני נעשית רזה יותר מיום ליום".

אולי זה נראה די פשוט וככה זה באמת יכול להיות. תהליך כל כך פשוט הוא במרכז ההצלחה שלך. תפסיקי לחזק את התוצאות הלא רצויות ותתחילי לכוון את הגוף שלך להיות רזה יותר על ידי חזרה על מה שאת כן רוצה.

זה קל לשנות את הדרך שבה את מדברת עם עצמך... והמילים הם חינם!

תתחילי לשים לב למה שאת אומרת לעצמך כשאת מנהלת שיח