! תנומת כח ריסטארט למח

 

לאתחל את המח בקלות, במהירות, ובאופן יומיומי ולהנות.משיפור ברמת האנרגיה, המיקוד, הזיכרון והפרודוקטיביות

 
 

אם גם לך קורה שבמהלך היום עולה בך תחושת עייפות וחוסר מיקוד, או שניסית לצאת להפסקה מרעננת להירגע ללא הצלחה, אינך לבד. אלו סימפטומים נפוצים בקרב אנשי קריירה במאה ה-21. נכון זו רק חצי נחמה, אך החצי השני הוא שיש פתרון והוא פשוט להפליא:

תנומת כח - ריסטארט למח!

מחקרים מדעיים מוכיחים שהפסקות תנומה קצרות במהלך היום משפרות את רמת האנרגיה והמיקוד המוחי וחברות הייטק רבות התחילו לעודד את עובדיהן לבצע זאת

 

רוצה לדעת כיצד לבצע זאת ולהנות מכל היתרונות?

מלאו את פרטיכם מטה, הורידו את קובץ האודיו, שמעו אותו מדי יום ותהנו מיתרונות השינה המעצימה

 
 
 
 
TALIA-PIC.jpeg
 

טליה לוי טיטיון

פסיכולוגית קלינית וניהולית, מומחית בהיפנוזה ושינוי הרגלים, מנטורית ומרצה, מייסדת ומנכ"לית

לפני 24 שנה כשנולדו בנותיי התאומות, אושפזתי במצב קריטי בטיפול נמרץ לאחר שהלב שלי קרס, והייתי מועמדת להשתלת לב, ריפאתי את עצמי בכח המח והיום לא רק שאני שלמה ובריאה, אני גם עושה ספורט.

הבנתי שלמח שלנו יש יכולת מדהימה לריפוי ותיקון עצמי וכדי להבין מה קרה שם הקדשתי את 35 השנים הבאות לחקור וללמוד את הנושא. קראתי מחקרים, ראיינתי מדענים, קראתי ספרים ולמדתי טכניקות שונות של טיפול קוגניטיבי פסיכולוגיה חיובית ועוד. הבנתי שלא צריך להגיע למצב קריטי של טיפול נמרץ וכמעט מוות כדי שהתפקוד ייפגע. כל אחד מאיתנו סובל ממשהו שמוריד את היכולות שלו. בין אם זה מלחץ, בלבול, עומס, ערפל מוחי, פגיעה בזיכרון ובריכוז ועוד ועוד.

לכן, פיתחתי את IOPTIMIND שיטה ייחודית שבאמצעותה לימדתי אלפי אנשים איך לעשות אופטימיזציה של המיינד וללמוד לנצל את המח שלהם בצורה הטובה ביותר - להתרפא ממחלות או מפחדים, לשפר ריכוז, קשב, זיכרון, ביצועים בספורט או בכל תחום אחר שהיו רוצים לשפר על ידי שימוש במח. בקורס המיוחד הזה נחשוף את הגילויים החדשים במדעי המח יכולים לקדם אותנו ולהביא אותנו לניצול הפוטנציאל של המח, לשפר את יכולות הזיכרון, הפוקוס, הלמידה ולהפוך את המח שלנו למחשב יעיל. הצטרפו כדי ללמוד איך